KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066075
nr 1606 6075
Bo Trankell (1942-2013), Sverige. Signerad, Hus. Olja på duk, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:54:33
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
Lis Husberg (f. 1920)